دوره جامع ۰ تا ۱۰۰ آموزش طراحی سایت

درباره ما

معنای لغوی و سر آغاز

معنای لغوی جت بلاگ (مجله ای سریع) است و در مفهوم و رویکرد بیانگر سرعت در وبگردی می باشد، یعنی کافی است در دسته بندی های جت بلاگ بگردید تا به سرعت به محتوای مد نظر خود دست یابید. سرآغاز فعالیت رسانه جت بلاگ به سال 1398 برمیگردد که با هدف پرکردن اوقات فراغت و فرهنگ سازی مثل ترویج کتابخوانی برای کاربران فارسی زبان تاسیس شد.

ابتدای مسیر سخت

در ابتدای مسیر، رسانه جت بلاگ محل بازنشر و جامع سازی مطالب از سایر رسانه های فارسی زبان بود و رویکرد جمع آوری مطالب با محوریت سرگرم کننده و فرهنگ سازی را در دستور کار خود داشت. اما پس از گذشت 1 سال از فعالیت مستمر رسانه جت بلاگ تصمیم بر این شد تا رویکرد این رسانه از سرگرمی به خانواده محور (زندگی سالم و به نمایش گذاشتن ارزش های خانواده) تبدیل شود و در همین راستا بجای بازنشر مطالب سایر رسانه های فارسی زبان به تولید محتوا در وب فارسی از طریق تالیف و ترجمه مطالب سایت های معتبر انگلیسی و روسی زبان پرداخت.

ابتدای امر و در بدو تاسیس ورسانه جت بلاگ در حوزه های مختلفی همچون فرهنگ و هنر، دینی و مذهبی، فناوری و تکنولوژی و آشپزی و تغذیه بصورت روزانه مطالبی را جمع آوری و بازنشر می کرد. اما پس از تغییر رویه تولید محتوا که نقطه عطف آن از سال 1400 بود فراوانی موضوعی در بخش های گوناگون به هدفمندی  و اثر بخش بودن مطالب بر روی بهبود روابط خانوادگی افراد جامعه تبدیل گردید.

هدف اصلی

گفتنی است رسانه اینترنتی جت بلاگ هیچ گونه گرایش سیاسی نداشته و بصورت مستقل فعالیت می کند. هدف اصلی رسانه جت بلاگ آگاه سازی فرد فرد اعضای خانواده های فارسی زبان با هر سن و جنسیتی در خصوص شیوه زندگی سالم و شاد در کنار یکدیگر می باشد که در این حوزه بیش از پیش با جدیت کار خود را دنبال میکند.

امیدواریم طی این سالیان قدم هایی هرچند کوچک ولی اثرگذار در بهبود زندگی افراد جامعه برداشته باشیم و در این راه از همراهی شما کاربران همیشگی رسانه جت بلاگ سپاسگذاریم.

 
جادوگر
دکمه بازگشت به بالا